Masz pytania? Zadzwoń!

(+48) 71 727 62 28

Zwrot towaru

Odstąpienie od umowy w 3 prostych krokach:

1. Przygotuj paczkę

Prosimy o wypełnienie formularza zwrotu, który był dołączony do przesyłki. Można go również pobrać TUTAJ. Towar wraz z wypełnionym formularzem oraz dowodem zakupu zapakować i zabezpieczyć na czas wysyłki.

Prosimy pamiętać, że zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania oraz powinien zostać odesłany w taki sposób, aby nie uległ uszkodzeniu podczas podróży. Najlepiej odesłać go w opakowaniu, w którym został przesłany. Prosimy pamiętać, że konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

2. Odeślij paczkę

Towar wraz z wypełnionym formularzem oraz dowodem zakupu powinien zostać odesłany w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki na adres:

Vitolog ul. Międzyleska 6, 50-514 Wrocław.

Koszty zwrotu ponosi klient. Sklep nie odbiera przesyłek pobraniowych od klientów.

3. Zwrot należności

Zwrot należności nastąpi nie później niż w ciągu 14 dni od daty odstąpienia od umowy na podany w formularzu numer konta bankowego. Klient otrzyma informację drogą email w momencie dokonania przelewu.

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o zapoznanie się z Regulaminem sklepu bądź kierowanie ich drogą elektroniczną na email kontakt@vitolog.pl. Postaramy się odpisać w jak najszybszym czasie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl