Fakirki klapki zdrowotne do masażu stóp

Dostawa we wtorek
Dostawa już od 9.99 zł

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

SKU: V0100550-V0100552 - Użyj tego kodu przy zamówieniu telefonicznym SKU: V0100550-V0100552 Kategorie: , , ,

Opis

Klapki wsuwane do masażu refleksologicznego stóp, stymulujące określone punkty/receptory i strefy odruchowe na stopach, odpowiadające poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała przy pomocy ruchomych sond i magnesów. Klapki zdrowotne do akupresury i masażu stóp stymulują ważne strefy refleksologiczne, zmniejszają nacisk na kolana i chronią je przed przeciążeniami. 

Akupresura i refleksologia są wykorzystane od stuleci, przez lekarzy Azji Wschodniej jako skuteczna technika terapeutyczna. Azjatyccy eksperci odkryli, że działanie ciśnienia na jedną z części ciała, może wyeliminować ból i nawet powodować znieczulenie w innej części ciała. 

Ponieważ w stopach człowieka zlokalizowanych jest kilka tysięcy receptorów i punktów ciśnieniowych skoncentrowano się na leczeniu i uśmierzaniu bólu przez akupunkturę i akupresurę. 

Właściwości: 

  • stymulują punkty akupresury, 
  • posiadają magnesy w czerwonych punktach,
  • poprawiają krążenie, 
  • pomagają zmniejszać dolegliwości mięśni, 
  • usuwają dyskomfort i zmęczenie stóp. 

Początkowo zalecany czas stosowania – do 15 minut dziennie. 

Później, gdy stopy przyzwyczają się do tego typu masażu, można przedłużyć czas użytkowania, stosownie dla Twoich potrzeb, np. kilka razy dziennie po kilka minut noszenia. Jeśli początkowo masaż jest zbyt intensywny (bolesny), wówczas powinno się zakładać grubsze skarpety w początkowych cyklach masażu. Zaleca się również noszenie klapek rano, kiedy przygotowujemy się do nadchodzącego aktywnego dnia. Klapki stymulują zakończenia nerwowe i przyspieszają krążenie krwi w całym organizmie, pomagają również usuwanie wody i toksycznych substancji, które gromadzą się w organizmie w ciągu nocy. Noszenie klapek po kąpieli zwiększa efekt detoksykacji. 

Dodatkowo klapki posiadają pasek z regulując na rzep, dzięki czemu można bez problemu dopasować klapki do szerokości stopy.  

Rozmiary: 

  • S (38-40): 26 cm
  • M(41-42): 27 cm
  • L (43-44): 28 cm

Parametry produktu

Waga 0,7 kg

Może spodoba się również…