Wymiana towaru

Wymiana towaru w 3 prostych krokach:

1. Przygotuj paczkę

Prosimy o wypełnienie formularza zakupu, który był dołączony do przesyłki. Można go również pobrać TUTAJ. Towar wraz z wypełnionym formularzem oraz dowodem zakupu zapakować i zabezpieczyć na czas wysyłki. Prosimy o dokładne określenie w formularzu, na jaki produkt mamy wymienić towar. 

Prosimy pamiętać, że zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania oraz powinien zostać odesłany w taki sposób, aby nie uległ uszkodzeniu podczas podróży. Najlepiej odesłać go w opakowaniu, w którym został przesłany. Prosimy pamiętać, że konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

2. Odeślij paczkę

Towar wraz z wypełnionym formularzem oraz dowodem zakupu powinien zostać odesłany w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki na adres:

Vitolog ul. Międzyleska 6, 50-514 Wrocław.

Koszty zwrotu ponosi klient. Sklep nie odbiera przesyłek pobraniowych od klientów.

3. Wymiana towaru

Wymiana nastąpi niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Koszt wysyłki wymienionego towaru ponosi kupujący. O sposobie rozpatrzenia wymiany Klient zostanie poinformowany zgodnie z danymi wskazanymi w formularzu.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kierowanie ich drogą elektroniczną na email sklep@vitolog.pl . Postaramy się odpisać w jak najszybszym czasie.